Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Domy - PEREŠ - POSCHODOVÝ ZARIADENÝ RD PO KOMPLET REKONŠTRUKCII

PEREŠ - POSCHODOVÝ ZARIADENÝ RD PO KOMPLET REKONŠTRUKCII

peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_e4voo.jpg
peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_xqfo5.jpg peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_xqfo5.jpg peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_eytss.jpg peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_eytss.jpg peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_dx2ja.jpg peres_poschodovy_zariadeny_rd_po_komplet_rekonstrukcii_dx2ja.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
26.02.2013 379 000,00 €

WWW.REALITY69.SK VÁM PONÚKAJÚ NA PEREŠI - POSCHODOVÝ KOMPLET ZARIADENÝ RD PO ÚPLNEJ REKONŠTRUKCII V ROKU 2012. NA PRÍZENMÍ JE VSTUPNÁ PREDSIEŇ S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM, VEĽKÁ HALA S KUCHYNSKOU LINKOU A ZABUDOVANÝMI SPOTREBIČMI. VEĽKÁ OBÝVACIA MIESTNOSŤ S 3D TV A DOMÁCIM KINOM. KÚPEĽŇA S WC, TECHNICKÁ MIESTNOSŤ S KOTLOM, PRÁČOVŇA S PRÁČKOU A SUSIČKOU, SUŠIAREŇ A SKLAD. MODERNÉ SCHODISKO NA POSCHODIE KDE SA NACHÁDZAJÚ 3 PRIESTRANNÉ IZBY SO VSTAVANÝMI SKRIŇAMI, BALKÓN, KÚPEĽŇA SO SPRCHOVACÍM KÚTOM A WC. PRI DOME JE GARÁŽ NA JEDNO VOZIDLO. POZEMOK O VÝMERE 1900M2 JE UPRAVENÝ S AUTOMATICKÝM ZAVLAŽOVACÍM SYSTÉMOM, NOVÝ TRÁVNATÝ KOBEREC A BAZÉN S OHREVOM. ZA DOMOM SA NACHÁDZA TERASA NA RELAX A ODDYCH.NOVÁ VSTUPNÁ BRÁNA NA DO.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Košice
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.