Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - 3 izbový byt - FURČA - BIELOCERKEVSKÁ PO REKONŠTRUKCII 2XLODŽIA

FURČA - BIELOCERKEVSKÁ PO REKONŠTRUKCII 2XLODŽIA

furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_rekqg.jpg
furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_ncgyz.jpg furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_ncgyz.jpg furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_hnbmy.jpg furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_hnbmy.jpg furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_ggtkn.jpg furca_bielocerkevska_po_rekonstrukcii_2xlodzia_ggtkn.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
26.02.2013 61 000,00 €

WWW.REALITY69.SK VÁM PONÚKAJÚ NA BIELOCERKEVSKEJ ULICI PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA 11/12 POSCHODÍ O VÝMERE 66 M2. V CELOM BYTE SÚ PLASTOVÉ OKNÁ MENENÉ V ROKU 2011, NOVÉ SADROKARTÓNOVÉ JADRO, OBKLADY, DLAŽBY A SANITA. PEKNÁ KUCHYNSKÁ LINKA. PODLAHY NOVÉ PVC, V SPÁLNI VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU. BYT MÁ 2 LODŽIE A PATRÍ K NEMU AJ PIVNICA. OBYTNÝ DOM JE PO REKONŠTRUKCII A ZATEPLENÝ.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Košice
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.