Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Sklady - Prenájom kancelárske priestory Nám. A. Hlinku PB

Prenájom kancelárske priestory Nám. A. Hlinku PB

prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_acyu9.jpg
prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_hild8.jpg prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_hild8.jpg prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_vwijm.jpg prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_vwijm.jpg prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_uaw5y.jpg prenajom_kancelarske_priestory_zvolenska_cesta_bb_uaw5y.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
16.07.2018 DOHODOU

Prenajmeme skladové priestory v logistickom areáli v priemyselnej časti Banskej Bystrice. Výborná dostupnosť - areál je situovaný na Zvolenskej ceste – hlavný ťah Zvolen – BB. Ponúkame priestory s výmerou 825,1 m2 (m.č.1,09) a 1078,4 m2 (m.č.1.10). Areál je prístupný nonstop, možnosť parkovania v areáli a objekt chránený strážnou službou. Možnosť stravovania priamo v areáli. Autobusová a železničná stanica sa nachádza vo vzdialenosti do 1 km. Priestory je možné upraviť. Cena 3€/m2. Viac informácii na tel. č. 0903 895 241, 0911 176 818 alebo prenajomreality@slovanet.sk.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Banská Bystrica
Lokalita: Banskobystrický kraj
Kontaktná osoba: Ing. Peter Vrábel
Tel/Mobil: 0903895241

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.