Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - 3 izbový byt - JUH - JÁNOŠÍKOVA S PLASTOVÝMI OKNAMI A MUROVANÝM JADROM

JUH - JÁNOŠÍKOVA S PLASTOVÝMI OKNAMI A MUROVANÝM JADROM

juh_janosikova_s_plastovymi_oknami_a_murovanym_jadrom_kob99.jpg
juh_janosikova_s_plastovymi_oknami_a_murovanym_jadrom_b7xqz.jpg juh_janosikova_s_plastovymi_oknami_a_murovanym_jadrom_b7xqz.jpg juh_janosikova_s_plastovymi_oknami_a_murovanym_jadrom_o007v.jpg juh_janosikova_s_plastovymi_oknami_a_murovanym_jadrom_o007v.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
26.02.2013 79 990,00 €

WWW.REALITY69.SK VÁM PONÚKAJÚ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE NA JÁNOŠÍKOVEJ ULICI NA 7/8 POSCHODÍ SO 6 METROVOU LODŽIOU S ROLETAMI. MUROVANÉ JADRO S ROHOVOU VAŇOU, SPRCHOVACÍM KÚTOM A WC. V CELOM BYTE SÚ PLASTOVÉ OKNÁ A BEZPEČNOSTNÉ DVERE. VÝMERA BYTU JE 70 M2, MÁ KOMORU NA CHODBE A PIVNICU. VHODNÁ AJ AKO INVESTÍCIA VŠETOK NÁBYTOK JE MOŽNÉ PONECHAŤ. PRE NÁJOMNÍKOV NYTOVEHO DOMU MOŽNOSŤ VYUŽITIA GARÁŽOVANIA V PARKOVACOM DOME ZA ZVÝHODNENÚ CENU 20EUR NA MESIAC.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Košice
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.