Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - 4 izbový byt - TERASA - SNP PO REKONŠTRUKCII 82 M2 + PARKOVACIE MIESTO

TERASA - SNP PO REKONŠTRUKCII 82 M2 + PARKOVACIE MIESTO

terasa_snp_po_rekonstrukcii_82_m2_parkovacie_miesto_vwesn.jpg
terasa_snp_po_rekonstrukcii_82_m2_parkovacie_miesto_hl7py.jpg terasa_snp_po_rekonstrukcii_82_m2_parkovacie_miesto_hl7py.jpg terasa_snp_po_rekonstrukcii_82_m2_parkovacie_miesto_kdaag.jpg terasa_snp_po_rekonstrukcii_82_m2_parkovacie_miesto_kdaag.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
26.02.2013 96 000,00 €

WWW.REALITY69.SK PONÚKAJÚ NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT NA TERASE S VÝMEROU 82 M2 - TRIEDA SNP PRI SPOLOČENSKOM PAVILÓNE. NOVÁ ELEKTRINA, VODA A ODPADY, PLASTOVÉ OKNÁ V CELOM BYTE, PLÁVAJÚCE PODLAHY A DLAŽBY. DOBRÁ DISPOZÍCIA 3 IZBY, PEKNÁ KÚPEĽŇA, KUCHYŇA, PREDSIEŇ A PRACOVŇA. KUCHYNSKÁ LINKA VRÁTANE SPOTREBIČOV, UMÝVAČKY RIADU, DIGESTOR, RÚRA, VARNÁ DOSKA.V IZBÁCH A NA CHODBE OSTÁVAJÚ VSTAVANÉ SKRINE A NÁBYTOK NA MIERU. BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE.BYT SA NACHÁDZA V ZREKONŠTRUOVANOM ZATEPLENOM OBYTNOM DOME NA 4/9 POSCHODÍ MÁ LODŽIU, KOMORU NA CHODBE A PIVNICU. K BYTU PATRÍA AJ PARKOVCIE MIESTO 12 M2 PRED OBYTNÝM DOMOM. ORIENTÁCIA V - J - Z.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Košice
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.