Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - 2 izbový byt - STARÉ MESTO - JESENNÁ PO REKONŠTRUKCII AJ SO ZARIADENÍM

STARÉ MESTO - JESENNÁ PO REKONŠTRUKCII AJ SO ZARIADENÍM

stare_mesto_jesenna_po_rekonstrukcii_aj_so_zariadenim_44t0z.jpg
stare_mesto_jesenna_po_rekonstrukcii_aj_so_zariadenim_nvjr8.jpg stare_mesto_jesenna_po_rekonstrukcii_aj_so_zariadenim_nvjr8.jpg stare_mesto_jesenna_po_rekonstrukcii_aj_so_zariadenim_4qtpc.jpg stare_mesto_jesenna_po_rekonstrukcii_aj_so_zariadenim_4qtpc.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
26.02.2013 80 000,00 €

WWW.REALITY69.SK VÁM PONÚKAJÚ NA PREDAJ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA JESENNEJ ULICI PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII VRÁTANE ZARIADENIA A VYBAVENIA. V KUCHYNI ROHOVÁ KUCHYNSKÁ LINKA, DIGESTOR, CHLADNIČKA S MRAZNIČKOU, MULTIFUNKČNÁ RÚRA A ŠPORÁK, MIKROVLNÁ RÚRA, UMÝVAČKA RIADU STOL A STOLIČKY. V OBÝVACEJ IZBE PEKNÝ NÁBYTOK A KOŽENÁ SEDACIA SÚPRAVA, TV A DOMÁCE KINO. V SPÁLNI VSTAVANÁ SKRIŇA, POSTEĽ S NOVÝMI MATRACMI, STOLÍK S TV. NA CHODBE VSTAVANÁ SKRIŇA. V KÚPELNI S OKNOM JE VAŇA, UMÝVADLO, SPRCHOVACÍ KÚT A WC. BEZPEČNOSTNÉ DVERE ADLO A PLASTOVÉ OKNÁ V CELOM BYTE. VEĽKÁ PIVNICA CCA 12M2. BYT JE IHNEĎ K DISPOZÍCII A JE BEZ TIARCH.

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Košice
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.