Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Pozemky - BENIAKOVCE - STAVEBNÝ POZEMOK

BENIAKOVCE - STAVEBNÝ POZEMOK

beniakovce_stavebny_pozemok_s_projektovou_dokumentaciou_vqpsf.jpg
beniakovce_stavebny_pozemok_s_projektovou_dokumentaciou_errkp.jpg beniakovce_stavebny_pozemok_s_projektovou_dokumentaciou_errkp.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
21.02.2013 DOHODOU

WWW.REALITY69.SK VÁM PONÚKAJÚ NA PREDAJ PEKNÝ ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK 7 KM SEVERNE OD KOŠÍC /10 MIN. AUTOM/ O VÝMERE 573 M2 /15X38M/ VEDENÝ AKO ZASTAVANÉ PLOCHY / VYŇATÝ Z PÔDNEHO FONDU/ NA KONCI OBCE BENIAKOVCE NA PRAVEJ STRANE CESTY SMEROM NA HRAŠOVIK. V OKOLÍ SÚ LEN NOVÉ RD - NOVÁ ŠTVRŤ. NOVÁ ASFALTOVÁ PRÍSTUPOVÁ CESTA. POZEMOK MÁ IDEÁLNU ORIENTÁCIU - VSTUP Z VÝCHODU, PO DĹŽKE JE ORIENTOVANÝ NA JUH. ELEKTRINA, PLYN, VODOVOD PRED POZEMKOM. PRIPRAVENÉ SÚ PROJEKTY NA VSTUP NA POZEMOK, ELEKTRICKÚ, VODOVODNÚ A PLYNOVÚ PRÍPOJKU. ROZPRACOVANÝ JE AJ PROJEKT NA BUNGALOV 136M2. PEKNÉ PROSTREDIE POD LESOM, ŠKÔLKA, ZÁKLADNÁ ŠKOLA, VEĽKÉ POTRAVINY.

Vlastnosti
Lokalita: Košický kraj
Kontaktná osoba: Robert
Tel/Mobil: 0948919111

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.