Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Chaty a chalupy - Predám rodinný dom Dolné Saliby okr.Galanta

Predám rodinný dom Dolné Saliby okr.Galanta

predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_fwctd.jpg
predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_geg2k.jpg predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_geg2k.jpg predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_0grhd.jpg predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_0grhd.jpg predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_c9qnd.jpg predam_rodinny_dom_dolne_saliby_okrgalanta_c9qnd.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
05.06.2012 32 000,00 €

Predám veľmi pekný rodinný dom vhodný aj ako chalupa v obci Dolné Saliby okr.Galanta, 60km od BA. Rodinný dom má 2 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, svetlú priestrannú chodbu. Všetky inžinierske siete: elektrika 220/380V, plyn – kúrenie na gamatky, voda mestská + vlastná studňa, odpadová voda je riešená žumpou s možnosťou pripojenia na verejnú kanalizáciu, telefónna linka. Rozloha pozemku je 883m2 – zastavané plochy a nádvoria 566m2, záhrady 317m2. Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy, komora. RD sa nachádza v tichej časti obce blízko centra, je suchý, prázdny a ihneď obývateľný. Výhodná lokalita cca 5km sa nachádza termálne kúpalisko Horné Saliby – Diakovce, 10km Galanta Aquapark-Galandia, vodná nádrž Kaskády..
Cena: 32 000,-€
Tel: 0949-704-557

Vlastnosti
Lokalita: Trnavský kraj
Kontaktná osoba: eva
Tel/Mobil: 0949704557

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.